Laserlõikepingid

AMADA fiiber- ja CO2 laserlõikepingid on konstrueeritud teie tootmisprotsessi optimeerimiseks.

AMADA laserlõikustehnoloogia konstrueerimisel on peetud silmas, et need vastaksid kõigile teie vajadustele. Me oleme võimelised nõustama teid sobivaima lahenduse leidmisel- CO2 või fiiberlaser, milline võimsus on kõige optimaalsem ja kas iseseisev või automatiseeritud süsteem oleks teile kõige parem.
Analüüsides tootmistsüklit ja teie tulevikuvajadusi, saame luua kõige paremini toimiva lahenduse, mis tagab optimeeritud tootmisprotsessi. AMADA koostöö ei piirdu ainult laserpingi tarnega vaid sellele lisanduvad sobilikud automatiseerimisseadmed, tarkvara, teenindus ja varuosad.

AMADA fiiberlaserid pakuvad suurepärast lõikekvaliteeti ja ületamatut jõudlust.

AMADA oli esimene üleilmne laserlõikepinkide tootja, kes arendas ettevõttesiseselt omaenda fiiberresonaatori. See valik lähtus kavatsusest kontrollida ise kogu tootearendusprotsessi, et alati saaks pakkuda uuenduslikke ja tipptasemel tehnoloogiaid. Uued fiiberresonaatorid pakuvad ulatuslikumat ja suurema kvaliteediga töötlusvõimekust, tagades samaaegselt ületamatu jõudluse.

REGIUS-AJ

Laserlõikusprotsessi kõrgeim tase

VENTIS-AJ

Uue ajastu fiiberlaser

ENSIS-AJ

Kogu paksusvahemik ühe läätsega

ENSIS-RI

Hübriidne fiiberlaser lehtmetalli ja torude/profiilide lõikamiseks

AMADA CO₂ laserpinkide suur tootlikkus ja vastupidavus.

Parima kvaliteediga viimase põlvkonna CO2 laserpingid pakuvad silmapaistvat tootlikkust ja vastupidavust. Täiustatud laserlõikepinkide sari, mis suudavad lõigata paksemaid materjale suurema kiirusega, kõrgema täpsusega ja parandatud kasutusmugavusega.

LC-ALPHA V

Täiuslik lahedus kõrgete viimistlusnõuetega materjalide lõikamisel.

QUATTRO

Ideaalne väikeste mahtude jaoks